влевовправо

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Картоплекопачка транспортерна – призначений для викопування однієї борозни в слабокам'янистих ґрунтах з незначним забур'яненням з засихаючим або зрізаним картопляним бадиллям.
Картоплекопачка може працювати на схилах з нахилом до 6%. Пристосована для роботи з трактором потужністю від 15к.з
Технічні переваги:
- подовжена транспортерна стрічка
- покращене очищення плодів від грунту
- висока продуктивність - 30 соток/годину
- робоча ширина захоплення - 60см
Телефонуйте!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bomet |
| Країна виробник | Польща |
| Продуктивність | 0.3 га/год |
| Швидкість обертання ВОМ | 540 об/хв |
| Кількість рядів підкопування | 1 |
| Ширина захвату ножа | 65 см |
| Ширина транспортерної стрічки | 105 см |
| Довжина транспортерної стрічки | 228 см |
| Глибина викопування | 25 см |
- Ціна: 36 000 ₴









