Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
+3000 грн БУНКЕР ДЛЯ ДОБРИВ
Дворядна навісна саділка для картоплі приєднується до трактора за допомогою заднього навісного пристрою. Вона виконує всі операції в одному робочому циклі, пов'язаних з висаджуванням картоплі, тобто оре борозну, автоматично висаджує картоплю і підгортає землю, формуючи гряду. Картопля висаджуватися в міжряддях на відстані 62,5 / 67,5 см або 70/75 см при можливості зміни відстані бульб в ряді (29 см, 32 см або 35 см) при глибині висаджування від 10 см до 15 див. Зміна відстані бульб у ряді здійснюється зміною діаметра ходових коліс. За бажанням можна встановити бачок для мінеральних добрив.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bomet |
| Країна виробник | Польща |
| Робоча ширина | 700 мм |
| Ширина міжрядь | 625 мм |
| Продуктивність | 0.3 га/год |
| Потреба в потужності трактора | 24 к.с. |
| Культура | Картопля |
| Габаритні розміри | |
| Маса | 180 кг |
- Ціна: 24 500 ₴









