влевовправо

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Культиватор міжрядний призначений для обробітку бульби та інших коренеплодів.
Використовується для видалення бурянів, розпушення міжрядь .
Міцна 3 мм рама витримує навантаження вологих та твердих грунтів.
Регулюється ширина міжрядь-70 см, і має можливість формувати гряди висотою 60 см
Культиватор простий по конструкції, зручний в експлуатації.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bomet |
| Країна виробник | Польща |
| Призначення | Просапні |
| Агрегатування | Навісні |
| Група | Середні |
| Ширина захвату | 1.4 м |
| Вага | 110 кг |
| Потужність трактора | 20 к. с. |
| Мінімальна ширина міжряддя | 625 мм |
| Максимальна ширина міжряддя | 675 мм |
- Ціна: 15 600 ₴





